autorizovaný servis SONY
T: 325 514 891

Firma ELEKTROCENTRUM Skuhrovec s.r.o.

Servis byl založen v r. 1991 vydražením provozovny bývalého Kovopodniku, sídliště, Nymburk. Tím jsme také převzali veškerý servis TV a VCR TESLA a přístrojů Multiservisu. V r. 1993 byla naší firmou postavena vlastní provozovna servisu v ul. Palackého, Nymburk.

V tomto roce jsme získali také autorizaci fmy DAEWOO, SHARP a AIWA. Při zvýšení záručních a pozáručních oprav se navýšil i počet zaměstnanců servisu na šest. Rok 1994 pro servis znamenal získání autorizace firmy SONY, která se stala pro nás nosnou značkou.V r. 1996 jsme jako firma vybudovali 2 sběrny oprav přístrojů ve městě Lysá nad Labem a sběrnu ve městě Čáslav (fma TV Kica).

V r. 1999 proběhla široká rekonstrukce a rozšíření servisu po celém prvním poschodí budovy (130 m2) Palackého 119, Nymburk. Byl zvětšen prostor pro příjem oprav a také vybudován výtah pro snadnější manipulaci zákazníků i pracovníků firmy s přístroji, zvláště TV větších rozměrů.

V současné době se zaměřujeme na opravy LCD a plazmových televizorů a veškeré digitální techniky. Servis přístrojů provádíme na velice dobré úrovni při použití špičkové měřící a nastavovací techniky kvalifikovaným a proškoleným personálem. Vycházíme svým zákazníkům maximálně vstříc a vždy se snažíme, aby oprava trvala co možná nejkratší dobu.

V případě delší opravy, která je zpravidla způsobena delší dodací lhůtou náhradního dílu, zapůjčujeme zákazníkovi náhradní přístroj a to i v případě, že se jedná o videokameru, popřípadě DVD. Jsme ochotni zákazníky o jejich přístroji informovat a po dobu opravy jsme s nimi v kontaktu.
servis SONY
Aktuality:
Vloženo: 29. listopad 2010
Nová služba
provádíme repase základních desek LCD a plazmových televizorů, repase LCD panelů výměnou CFC podsvícení a invertorů.
Prodejna:
ELEKTROCENTRUM Skuhrovec, s.r.o.
Nymburk, Palackého 119
T: 325 514 891, M: 606 044 906
E: elektrocentrumskuhrovec@email.cz
E: servis@elektroskuhrovec.cz